ŞAİR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edebiyatın Kalbi, Sohbetin Masasına Hoşgeldiniz !

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

EM. GENERAL OSMAN ÖZBEK: DOĞU PERİNÇEK, SİLİVRİ'DEN ÇIKACAK VE HEYKELİ DİKİLECEK!

YazarMesaj
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

EM. GENERAL OSMAN ÖZBEK: DOĞU PERİNÇEK, SİLİVRİ'DEN ÇIKACAK VE HEYKELİ DİKİLECEK! Empty
MesajKonu: EM. GENERAL OSMAN ÖZBEK: DOĞU PERİNÇEK, SİLİVRİ'DEN ÇIKACAK VE HEYKELİ DİKİLECEK!   EM. GENERAL OSMAN ÖZBEK: DOĞU PERİNÇEK, SİLİVRİ'DEN ÇIKACAK VE HEYKELİ DİKİLECEK! EmptySalı Nis. 14, 2009 10:52 am

EM. GENERAL OSMAN ÖZBEK: DOĞU PERİNÇEK, SİLİVRİ'DEN ÇIKACAK VE HEYKELİ DİKİLECEK!

Ulusal Kanal Haftaya Bakış programına katılan E. General Osman Özbek, gündemdeki son gelişmeleri değerlendirdi. Konuşmasında Azerbeycan-Ermenistan-Türkiye ilişkileri de değerlendiren Özbek, Perinçek'in Ermeni Soykırım Yalanına karşı mücadelesine de değindi. Özbek, şunları söyledi;
"İsviçre'de halen 'Ermeni soykırımı yalandır' dersen suç oluyor. İsviçre'de geçmişiyle hesaplaşsın. Bunu kaldırsın.
Bugün Silivri'de olan Doğu Perinçek, gitti orada kahramanca bunu söyledi.
Biz de O'nun heykelini dikeceğimiz yerde, koyduk Silivri'ye. Ama oradan çıkacak, heykeli dikilecektir Doğu Perinçek'in.
Ben Doğu Perinçek'in propagandasını yapmıyorum, bir vatanseveri anlatıyorum."

1 sayfadaki 1 sayfası