ŞAİR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edebiyatın Kalbi, Sohbetin Masasına Hoşgeldiniz !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !

3 posters

%23,23 Sizce yeterli midir ?
Evet !
Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! Vote_lcap20%Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Hayır !
Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! Vote_lcap80%Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! Vote_rcap
 80% [ 4 ]
İktidarın Çöküşünün Sinyalidir !
Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! Vote_lcap0%Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Yorumsuz !
Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! Vote_lcap0%Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 5

Back

YazarMesaj
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! Empty
MesajKonu: Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !   Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! EmptyPtsi Mart 30, 2009 10:33 am

Cumhuriyet Halk Partisi'nin aldığı % 23,23 oy oranı sizce yeterli midir ?
http://sairforum.yetkinforum.com
ilhanacar

ilhanacar

MesajKonu: Geri: Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !   Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 8:36 am

DEGIL BENCE C parti KOKTEN DEGISIKLIGE GITMELI
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

MesajKonu: Geri: Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !   Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 9:58 am

MEsela nasıl bir değişiklik?
yalnızlığın sesi

yalnızlığın sesi

MesajKonu: Geri: Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !   Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 7:31 pm

bencede hayır mesela ****** artık gitmeli çünkü chp'nin başında o olduğundan beri hiç bir başarı gösterememiştir,doğu ve güneydoğu anadolu da C parti diye bişey yok ki buda büyük bi başarısızlık.
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

MesajKonu: Geri: Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !   Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! EmptyPerş. Nis. 02, 2009 2:14 pm

Fazıl Say demiş ya ATATÜRK yaşasaydı şuan ordular ilk hedefiniz anadolu derdi demiş.

bence de doğru demiş
ilhanacar

ilhanacar

MesajKonu: Geri: Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !   Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! EmptyPerş. Nis. 02, 2009 5:03 pm

BENCEDE ****** GITMELI C parti YENI BI SOLUK GELMELI
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

MesajKonu: Geri: Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !   Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! EmptyCuma Nis. 03, 2009 6:51 am

Ama şu da bir mevcuttur ki ****** istafa etsin yaygarasını AK partililer çıkardılar. hatta ******istifaet.net diye bir siteyi onlar kurdular. Bakın ******'ın gidişini DYP (DP) gibi yapmak istiyorlar. bir zamanların Demokrat partisi şimdi yılda bir genel başkan değiştiriyor. Bir yandan da AK partililer Biz demokratızda milli görüşçüyüzde diyerek dağılan partilerin oylarına ortak oluyorlar.
Galyana gelmeyin ****** kalsın diyenlerdenim. Sizce neden birçok dostumuz ben cumhuriyet Halk partisine oy vermek istiyorum ama ****** oldukça vermem diyor. Bu nu bir düşünün ve bu kişiler ****** a vermeyiz diye de Aldı Kaçtı PArtisine yani Ak partiye veriyorlar. Hiçbbir aklı evvel Cumhuriyet Halk Partili Ak partiye oy vermez. Bunun nedenlerini saygdırmayın bana.
Sabah sabah adrenalin yaptırmayın bana

bu arada herkese günaydın
yalnızlığın sesi

yalnızlığın sesi

MesajKonu: Geri: Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !   Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! EmptyC.tesi Nis. 11, 2009 6:10 pm

ben ****** var diye oyumu vermeyecek değilim ama o olduğundan beridir hiç kazanamamış genel seçimleri bu da bi gerçek
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

MesajKonu: Geri: Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !   Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi ! EmptyPtsi Nis. 13, 2009 7:17 am

İstifa etmesi gerekiyor diye bilirim. Ama bakın Zeki Sezer istifa etti. ben başarısızlık sergiledim ve yerimi daha iyilerine devredeceğim dedi. Ve demokratik solcu olarak öleceğim dedi. Alkışlar SEzer'e... lol!

****** da gerekeni ve en uygununu yapacağına inanıyorum...

Cumhuriyet Halk Partisi Değerlendirmesi !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 29 EKİM cumhuriyet Bayramımız Kutlu OLSUN
» Türk Halk Müziği