ŞAİR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edebiyatın Kalbi, Sohbetin Masasına Hoşgeldiniz !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

hoscakalma

2 posters
YazarMesaj
ilhanacar

ilhanacar

hoscakalma Empty
MesajKonu: hoscakalma   hoscakalma EmptyPtsi Mart 16, 2009 7:26 pm

Kuru bir dalın çıt diye kolayca kırıldığını bilirim senin de bildiğin gibi. Öyle bir ses çıkmadı benden kupkuru kaldığım şu ana kadar. O ses içimde büyüdü çünkü. Çığlığa dönüşse belki böyle olmayacaktı. Sevgimin içinden geçemedin sen.

Hani derler ya “nasıl büyüttüm o sevgiyi, içinden geçilesiydi” diye işte öyleydi. İşte kocamandı, belki ben de utanıyorum şimdi bunu söylemeye ama küçülttükçe küçültüyorum, doğrusu buymuş diyerek, çuvalıma yaşanmışlıkları katarak uzaklaşıyorum hem senden hem de bir daha karşıma çıkacaklardan. Öyle mi olmalı?

Çıkmasın istiyorum bu kalp çarpıntılarını bir daha yaşamamak için bir taraftan, çıksın istiyorum bu kalp çarpıntılarını bir daha yaşamak için. Şarabın gazabından korkmuyorum ne kadar fena kırmızı olsa da, ben içime kapanacak adam değildim. Sen beni içime kapatacak kadın değilsin. Direnç göstermeyi öğrendim ben diğerleri korkuyu öğrenirken, iğrenmeyi öğrenirken, güven kelimesini sözlüklerinden çıkarmayı öğrenirken…

Zaman ilaç değil elbette, o deyim safsatadan ibaret. Aşk, zaman, unutmak kelimeleri aynı cümleye yakışmıyor şu an benim için.

Sadece sana erkek olmam nedeniyle öğretilen tüm küfürleri sıralamak istiyorum ve sokak ortasında tekmelemek istiyorum o minik bedenini. Ama sen bunu da anlamazsın çünkü sen bulunmaz hint kumaşı değilsin kendi deyiminle. Ben de tekmeleyecek başka birini bulurum sanma, öpüp koklayacak, sarılıp soğuk yatakta ısıtıcak başka birini bulurum. Ama şimdi değil. Biraz dinlenmeliyim. Deliksiz uykuya dalıp uyanmalıyım. Kendime geleceğim elbet. Çıt sesi çıkartacağım
hoscakalma
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

hoscakalma Empty
MesajKonu: Geri: hoscakalma   hoscakalma EmptyPtsi Mart 16, 2009 7:29 pm

Sadece sana erkek olmam nedeniyle öğretilen tüm küfürleri sıralamak istiyorum ve sokak ortasında tekmelemek istiyorum o minik bedenini. Ama sen bunu da anlamazsın çünkü sen bulunmaz hint kumaşı değilsin kendi deyiminle. Ben de tekmeleyecek başka birini bulurum sanma, öpüp koklayacak, sarılıp soğuk yatakta ısıtıcak başka birini bulurum. Ama şimdi değil. Biraz dinlenmeliyim. Deliksiz uykuya dalıp uyanmalıyım. Kendime geleceğim elbet. Çıt sesi çıkartacağım

Kaptan ne bu dizeler böyle Feminst Arkadaşları mı topluycan tepene. Sonra bir Tekme yiyecen ben bile kurtaramaayacağım. Ama her şekilde güzeldi.

Paylaşımlarının Devamanını dilerim.
sevgiler dost... study
http://sairforum.yetkinforum.com
ilhanacar

ilhanacar

hoscakalma Empty
MesajKonu: Geri: hoscakalma   hoscakalma EmptyPtsi Mart 16, 2009 7:33 pm

volkan-uluc demiş ki:

Kaptan ne bu dizeler böyle Feminst Arkadaşları mı topluycan tepene. Sonra bir Tekme yiyecen ben bile kurtaramaayacağım. Ama her şekilde güzeldi.

Paylaşımlarının Devamanını dilerim.
sevgiler dost... study
ama yapımıyacagım dıyorum kardesım degmezsın demek ıstıyorum
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

hoscakalma Empty
MesajKonu: Geri: hoscakalma   hoscakalma EmptyPtsi Mart 16, 2009 7:37 pm

Aşk bu işte Derler ya o fasıl seninkisi. Naparsın Sad
ilhanacar

ilhanacar

hoscakalma Empty
MesajKonu: Geri: hoscakalma   hoscakalma EmptySalı Mart 17, 2009 8:12 am

volkan-uluc demiş ki:
ask acımıdır hep yoksa askmıdır acıyla beslenen
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

hoscakalma Empty
MesajKonu: Geri: hoscakalma   hoscakalma EmptySalı Mart 17, 2009 8:38 am

ilhanacar demiş ki:
volkan-uluc demiş ki:
ask acımıdır hep yoksa askmıdır acıyla beslenen

Aşk acıtandır ama acıya mahkum olanlara ama beden aşka ihtyaçken acıyada katlanır istemeden.
ilhanacar

ilhanacar

hoscakalma Empty
MesajKonu: Geri: hoscakalma   hoscakalma EmptyPerş. Mart 26, 2009 11:39 am

AŞK BİR İHTİYACTIR BENCE

hoscakalma
1 sayfadaki 1 sayfası