ŞAİR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edebiyatın Kalbi, Sohbetin Masasına Hoşgeldiniz !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Ciğerinde altı santim ladin yetişmiş

YazarMesaj
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

Ciğerinde altı santim ladin yetişmiş Empty
MesajKonu: Ciğerinde altı santim ladin yetişmiş   Ciğerinde altı santim ladin yetişmiş EmptySalı Nis. 14, 2009 9:44 am

Kanser şüphesiyle ameliyata alınan bir hastanın akciğerinde 6 santimlik ladin ağacı yetişti.

AA

Moskova- Rusya Federasyonu'na bağlı Udmurtiya Cumhuriyeti'nde kanser şüphesiyle ameliyata alınan bir hastanın akciğerinde 6 santimetrelik ladin ağacı fidanı bulundu.

Ria Novosti ajansının haberine göre tümör ve kan ifrazatı gibi akciğer kanseri bulguları taşıyan hastadan alınan doku örneğinde, ladin ağacı bulgularına rastlandı. Uzmanların yaptığı inceleme sonucunda, daha önce akciğerinin sağ-alt kısmında kanser teşhisi konulan hastanın akciğerindeki şişliğin ladin ağacı fidanının büyümesi kaynaklı olduğu saptandı. Ardından yapılan ameliyatla, fidan yerinden çıkarıldı.

Ameliyatı yapan Udmurtiya onkoloji hastanesi doktoru Vladimir Kamaşev, akciğerde 6 santimetrelik bir yabancı nesnenin nasıl bulunabileceğine akıl erdiremediğini belirtti. Kaşayev, bu bitkinin yeşil renkte olmasını ise hayretle karşılayarak,
http://sairforum.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası