ŞAİR FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Edebiyatın Kalbi, Sohbetin Masasına Hoşgeldiniz !

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1

4 posters
YazarMesaj
yalnızlığın sesi

yalnızlığın sesi

HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1 Empty
MesajKonu: HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1   HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1 EmptyÇarş. Nis. 01, 2009 7:38 pm

Gidiyorum bilmediğim yerlere seni unutmak için.Tanımadığım yüzler çevriliyor etrafımı.Kravatı pembe motifli olan adam yüzüme bakıyor.Bense onun kravatını inceliyorum.
Sol tarafımdan sesler geliyor.Parkta oynayan çocuklar,neşeliler ve kimse bunu bozamıyor.Hemen bankta oturan anneleri onlara bağırıyor.’’Kızım ne yapıyorsun?Atma taşı arkadaşına.””Oğlum ayıp kıza hiç poposundan vurulur mu?”Çocuklar hiç annelerini takmıyor.Yaşıyorlar yaşamak istedikleri dünyalarında.Ne bir ses ne de bir tokat engelliyor onları.
Biraz daha ilerlerken is kokusu burnumun iki deliğinin arasından geçiyor.Dumanlar her tarafa yayılmış.O kadar kötü ki koku kaçmak istedim.Aslında kendimden kaçmak istedim.Bu koku benliğimin bir parçası.Farkına varamadım.
Rüzgar saçlarımı savuruyor.Umrumda değil,saçlarımın bozulması.
Bir yalnız köpek,yavrusunu arıyor,ağlayarak,havlayarak.Bende seni arıyorum,bu sokaklarda.Bir çocuğum gibi,bir kardeşim gibi.Benim gibi o da seni bulamıyor.Biraz daha yürürken araba altında ezilen bir köpek yavrusu görüyorum.O an anlıyorum ki kaybetmiş geleceğini annesi.Her şeyi biraz önce şurda yatan yavrusu iken.Az önce onu ezen araba her şeyi bitirdi.Beni de bitirdi o manzara.Sanki bende seni kaybettim gibi geldi.İçimi bir hüzün salındı ve şimdi acı acı gülüyor yüzüme sensizliğin.Ağır ağır geliyor benliğimi hapsediyor sana.
Şimdi sokakların en tenha yerlerindeyim.Seni bulma umuduyla.Ağaçta asılı duran patlak topa bakıyorum.Belki de kaç çocuğun hayallerini yıkmıştır,şu top.Kazanırken maçı bu top sayesinde maç ertelenmiş.Bir başka gün hiç yapılmamış gibi davranılır.Aslında yenilen kazanmıştır da kimse farkında değildir.
Yanından geçtiğim insanlar hiç yabancı gelmiyor,bana.Hepsi senin izini taşıyor aslında.Hepsi sensin aslında.Korkuyorum ya gerçek seni bulduğumu sanırken,o sen değilsen.En çok korktuğum bu ya her şeyim sen değil isen.
Bir arkadaş yalnızlığımı gidermek için mesaj çekiyor.O tenha yerlere girme diye.Bense onu da takmıyorum.Belki de beni ben yapan yer orasıdır.Belki de kaybolan benliğimi kaybettiğim yer orasıdır,ya da onu unutacağım yer.Diğer insanlar kimin umurunda.
Gidiyorum şimdi onu aramaya.Sadece kalbimin haykırışlarını sustaracak kişiyi aramaya gidiyorum.

FULYA devamı vardır....
ilhanacar

ilhanacar

MesajKonu: Geri: HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1   HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1 EmptyPerş. Nis. 02, 2009 11:55 am

HAYAT HER HALIYLE BI ARAYIS DEGILMI
yalnızlığın sesi

yalnızlığın sesi

MesajKonu: Geri: HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1   HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1 EmptyCuma Nis. 03, 2009 5:21 pm

aynen öyle hep seni daha ileriye götürecek ya da seni mutlu edecek şeyleri arıyorsun
volkan-uluc
Admin
volkan-uluc

MesajKonu: Geri: HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1   HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1 EmptyCuma Nis. 10, 2009 11:53 am

Çok güzel bir anlatım. patlak toplar hep kaybedeni kazandırır bu bir gerçek. ama ikinci defa yenilgide getirebilir. 2 kat rezillik Embarassed

güzeldi Fulya kardeşim. Paylaşımlarının devamını dilerim.
http://sairforum.yetkinforum.com
yalnızlığın sesi

yalnızlığın sesi

MesajKonu: Geri: HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1   HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1 EmptyCuma Nis. 10, 2009 4:53 pm

evet patlak toplar fikrine katılıyorum yorumun için sağol Smile
DaragaCı

MesajKonu: Geri: HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1   HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1 EmptyÇarş. Mayıs 26, 2010 2:31 pm

güzeldi Smile

HER ADIMIM SENİN YOLUNA ÇIKIYOR-1
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Senin Meleğin